Biz Kimiz? Hakkımızda

Best Ajans Medya Merhaba,sizi gördüğümüze memnun olduk.

Aldığımız sayısız plaket ve ödüllerin yanı sıra Guiness rekorlar kitabına girdik.Her geçen gün artan tecrübemiz ve sizin desteğinizle büyüyor ve güçleniyoruz.Ayrıca sizlere Sponsor olmaktan da gurur duyuyoruz.1983 yılında Best Media-Production olarak Antalya’ya gözlerimizi açtık.1995’ te Best Ajans’ı Kurarak,yenilikçi konseptimizi reklâmcılık sektörüne taşıdık.30 yılı aşkın video birikimine ve Uzman bir ekibe sahibiz.Görsel tanıtımlarda ilk önce, öncü ve zirve’de olmak hedefimizdi.Alt   yapımızı katalog ve profesyonel fotoğraf çekimleri,Grafik dizayn,Sosyal medya,Reklam ve diğer medya hizmetleri ile birleştirerek,çıtayı yükselttik. 


Vizyonumuzu Ulusal kanallar’a taşımaya başladık.Burada duramazdık. Ruhumuzdaki   alevlenmeyi,ismimize taşıdık.Prodüksiyon,Ajans ve Medyayı tek çatı altında toplayan Best Media-Production Group ile çalışmalarımızı kalitelendirmekteyiz.Görsel sunumlarımız her türlü yayın’a ve streming medya uygulamaları’na açık,yüksek kaliteli ve ölçeklenebilir niteliktedir.Yüksek teknolojiyi kullanıyor,teknik alt yapımızı ve ekipmanlarımızı yeniliyoruz.Kara, deniz, hava ve tüm ortamlarda çekim yapabilecek uzman bir alt yapıya sahibiz. Bunu bilgisayar teknolojisinin sunduğu imkânlarla bütünleştirerek,rüyalarınızı ekranlara sunmayı amaç edindik. 
Antalya’da en son teknolojileri,en kaliteli ve tecrübeli hizmeti, en geniş ekipmanları hizmetinize sunuyoruz.


Bütün yatırımlarımızın gayesi,tanıtım ihtiyacınız için mükemmel bir bütünlüğü hizmetinize sunmaktır.
Bizi yalnızca ekipmanlara yönelik yapabileceklerimiz ile değerlendirmeyin. Profesyonelce Kurgu,Podüksiyon ve Psikolojik yaklaşımlarda uzman kadromuzla da hizmetimizi taçlandırmaktayız.Hedef kitlenizi sizinle birleştirecek olan mesajınız,insanların yüreğine işleyecek kalitemiz alternatifsizdir.
İşinde başarılı ve deneyimli Oyuncu,Manken,Sanatçı gibi profesyonel ve başarılı kişiler kullanımında da yüksek kaliteyi şiar edindik.Best Media-Productıon Group,Türkiye’nin en iyi yönetmen ve organizasyonları tarafından da takdir edilmiştir.


Reklam filmleri,Tanıtım filmleri,Video ve Fotoğraf çekimleri,Kurgu-Montaj,  Grafik tasarım ve baskıları,ürün hizmet ya da kişiye özel tanıtım uygulamaları ve daha sayamadığımız bir çok hizmetle engin bir tecrübe ve geniş bir çözüm yelpazesine sahibiz.
Sektöre yönelik yeteneklerimize,büyük bir tecrübe ve kalabalık bir referans listesi ekledik. Geçmişimiz, yapabileceklerimizin garantisidir.Yalnızca özel sektöre değil, kamu sektörüne de hizmet sunmaktayız.


Belgeseller, belediye faaliyetleri, il ve beldelerin tanıtım filmleri, siyasi kampanya organizasyonları biriktirdiğimiz tecrübenin yalnızca bir kısmıdır. Ürettiğimiz vizyonlar ulusal ve yerel kanallardan sinema salonlarına kadar bütün gösterim araçlarında en net görüntüyü vermek üzere dizayn edilmiştir. İnsanlar tarafından kolay sindirilebilen görsel, işitsel üsluba sahip sonuç odaklı yapısıyla işlerimiz benzerleri arasından kolayca sıyrılır.


Uzman kadromuz ve kaliteli hizmetimizle Türkiye, Avrupa ve Ortadoğu’da birçok Ülke ile iş ortaklığı yapmaktayız. İstenirse mobil prodüksiyon, çözümleriyle master copy sahada üretilmekte ve derhal hizmetinize sunulabilinmektedir. Çekimler uygun efektler ve müziklerle süslenip yerel ve yabancı dillerde dublaja tabii tutulmakta.Reklam, tanıtım ve haber amaçlı sıcak kullanım sağlanmaktadır.


Seçim kampanyaları da bir başka uzmanlık alanımızdır. Görüşünüz ve duruşunuz ne olursa olsun seçmeninize anlatmak istediğiniz bir şey varsa kampanya hizmetlerimizle yanınızdayız.
BEST MEDİA-PRODUCTİON GROUP olarak; Bünyemizde sürdürmekte olduğumuz ve özellikle bölgemizde etkili olan www.besthaber.com.tr gazetemiz, www.besttv.com.tr  televizyonumuz, www.bestradyo.net radyomuz ile güncel ve profesyonel yayıncılık faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.


Best Media-Production, kabiliyetlerini sınırların ötesine taşıyarak, birçok kurum ve kuruluş tarafından takdir edilmiş, aldığımız ödüllerle başarılarımız taçlandırılmıştır.Aldığımız sayısız plaket ve ödüllerin yanı sıra Guiness rekorlar kitabına girdik. Her geçen gün artan tecrübemiz ve sizin desteğinizle büyüyor ve güçleniyoruz.
Kalite şimdi hizmetinizde!

Vizyon

Hedefimiz ,Uzman Ekibimiz ve profesyonel hizmetlerimiz ile Türkiye, Avrupa ve Ortadoğu’da Uluslararası bir çok Ülke de Hergeçen gün yepyeni bir Teknoloji ile,sizlere geniş hayal Dünyamızın tasarladığı modern projeleri sizlere sunmaktır.Profesyonelce yaptığımız her iş,Best Media Group güvencesi altındadır.

Misyon

Faaliyette bulunduğumuz sektörde,iş ortaklarımızın memnuniyetini sağlamak ve onlarla başarılara imza atarak,sektöründe Tercih edilen şirket olmak.Yaptığımız her iş,Best Media Group güvencesi altındadır.

Close Zoom